Zespół Szkół w Wierzawicach z całego serca pragnie podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji pomocy dla uchodźców z Ukrainy. Dary przynoszone do nas przez uczniów, rodziców, dziadków, mieszkańców Wierzawic bardzo szybko zapełniają punkt poboru.
Dodatkowo dzięki zbiórce przeprowadzonej wśród pracowników naszej szkoły zakupione zostały świeże drożdżówki, które Delegacja z Gminy Leżajsk przekazała bezpośrednio potrzebującym na granicy.

 

Wasza hojność i serdeczność przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.
Dziękujemy za Wasze serce i każde miłe słowo!
(zbiórka trwać będzie do piątku – 5 marca)

  

Podziękowania - pomoc dla Ukrainy

 

 

‼ UWAGA ‼
Od poniedziałku 28.02.2022 r. ruszą punkty zbiórki
w ZS w Giedlarowej i Wierzawicach!

 

Wszystkich, którzy zechcą ofiarować swą pomoc - zapraszamy do Zespołu Szkół w Wierzawicach w poniedziałek 28.02 od godz. 8.00 przy głównym wejściu do szkoły. Bardzo prosimy o staranie się dostosować do listy z rzeczami jakich naprawdę na ten moment najbardziej potrzeba🙏🏻 NIE POTRZEBA CIUCHÓW ANI PLUSZAKÓW.

Kiermasz świąteczny     10 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunami p. Katarzyną Burek, Joanną Czop oraz p. Bożeną Szczepanik. W czasie kiermaszu można było nabyć piękne kartki, bombki, stroiki, choinki i inne ozdoby świąteczne własnoręcznie wykonane przez członków klubu, uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły.

miedzynarodowy dzien wolontariusza     5 grudnia to święto wolontariuszy i organizacji zajmujących się wolontariatem na całym świecie.
Wolontariuszem staje się ten, kto poświęca swój wolny czas, bezinteresownie wspiera dobrym słowem i współtworzy wiele akcji na rzecz innych. Przekazuje ogrom dobroci zarówno ludziom, jak i całemu otoczeniu.
Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim członkom Szkolnego Koła Wolontariatu za ich zaangażowanie we wszelkiego rodzaju akcje prowadzone na terenie naszej szkoły i poza nią.

Wolontariusze- jesteśmy dumni że Was mamy!

mdpd2120 listopada to szczególna data, która powinna kierować nasze myśli ku dzieciom i ich prawom. W tym dniu bowiem przypada rocznica uchwalenia Deklaracji Praw Dziecka z 1959 roku oraz Konwencji o prawach dziecka z 1989 roku.
Deklaracja praw dziecka to zbiór postulatów dotyczących zapewnienia dzieciom właściwych warunków życia i rozwoju, w Konwencji o prawach dziecka zostały natomiast spisane wszystkie prawa dziecka. Polska ratyfikowała Konwencję 7 czerwca 1991 r.
Uczniowie Zespołu Szkół w Wierzawicach pod okiem wychowawców zgłębiali zagadnienia związane z tematyką praw dziecka na lekcjach wychowawczych. Następnie wspólnie stworzyli piękne, kolorowe plakaty, które ozdobiły naszą szkołę.

GALERIA