W dniach 10, 11 stycznia 2022r. uczniowie naszej szkoły znów mogli zapiąć narty i szusować po zboczu Kiczery. 36 uczniów zostało podzielonych za względu na umiejętności narciarskie i przez dwa dni uczyli się i doskonalili swoją technikę. Warunki na stoku były bardzo dobre, a mała ilość innych narciarzy sprawiła, że praktycznie cały stok był dla nas.

Zapraszamy na filmik z wyjazdu https://youtu.be/LoCim9a3LO8

 

Wesołych Świąt

stroik21Tradycyjnie w okresie przedświątecznym w naszej szkole zorganizowany został konkurs plastyczny na ozdobę bożonarodzeniową. Jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Wszystkie prace konkursowe prezentowały wysoki poziom artystyczny. Zachwycały estetyką wykonania i pomysłowością.
Młodzi artyści do stworzenia tych dzieł wykorzystali różne techniki plastyczne i różne materiały.
Spośród 51 prac złożonych na konkurs 25 zostało nagrodzonych.
Zwycięscy otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Komitet Rodzicielski.
Wszystkie ozdoby konkursowe uczniowie przekazali na świąteczny kiermasz charytatywny.

FOTOGALERIA

szlachetna paczka21

     Każdy z nas może zostać świętym Mikołajem jak głosi popularne w telewizji i radiu hasło. Uczniowie naszej szkoły pokazali  już wielokrotnie, że potrafią dawać innym prezenty i zasługują na to miano. Każdy Mikołaj jeździ po całym świecie i spotyka się z wieloma dziećmi z różnych krajów, więc wypadałoby znać języki obce.

Konkurs ekozabawka     W dniach od 28 listopada do 6 grudnia w naszej szkole odbywał się konkurs ekologiczny pt. "Ekozabawka". Zadaniem uczestników było wykonanie pracy z odpadów recyklingowych; z surowców wtórnych np. części butelek plastikowych, korków, rolek, kartonów, papieru, aluminium, itp. przedstawiającej zabawkę. Inicjatywa miała na celu szerzenie idei wykorzystania surowców wtórnych, odpadów, makulatury, szkła, plastiku itp. w sztuce.