rozpoczecie22Po dwumiesięcznym odpoczynku przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023. W dniu dzisiejszym o godzinie 9.00 w Zespole Szkół im. Eugeniusza Kujana w Wierzawicach zabrzmiał pierwszy dzwonek, zwiastujący zakończenie wakacyjnego czasu beztroski.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonał pan dyrektor Adam Wylaź, witając zaproszonych gości, rodziców, pracowników szkoły oraz uczniów, a w szczególności pierwszoklasistów, wkraczających w mury naszej placówki.

Nowy rok szkolny został uroczyście otwarty! Ogromny entuzjazm, zapał oraz optymizm i doskonałe warunki do nauki oraz rozwoju dzieci o różnych potrzebach edukacyjnych zapewnią nam w tym roku szkolnym z pewnością sporo sukcesów.

Życzymy wszystkim uczniom, by mieli nieukrywaną radość z odkrywania i wgłębiania się w kolejne pokłady wiedzy, a nauczycielom – satysfakcji z pracy z dziećmi i wielu sukcesów zawodowych.