Aktualności
Ogólnopolska akcja UNICEF - „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA” w Zespole Szkół w Wierzawicach
Wpisany przez Katarzyna Burek   
czwartek, 14 lutego 2019 09:43

Szkoła przyłączyła się do tej akcji już po raz drugi. Zadaniem uczniów było przygotowanie charytatywnych  laleczek.  Nie były to jednak zwykłe – szmaciane lalki – to były symbole pomocy, jakiej dzieci chciały udzielić swoim rówieśnikom z biednych krajów.
Akcja, organizowana jest pod patronatem UNICEF, a jej głównym celem jest  zakup szczepionek dla dzieci z krajów afrykańskich:  Sierra Leone, Czadu, Sudanu Południowego i Angoli.

Więcej…
 
"Bezpieczna zima"
Wpisany przez Renata Czerwonka   
środa, 06 lutego 2019 13:35

W poniedziałek (04.02.2019 r.) w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantem p.Tomaszem Potejko. Celem spotkania był temat: "Bezpieczna zima" Policjant przypomniał uczniom podstawowe zasady ruchu drogowego. Omówił  też zasady bezpieczeństwa podczas jazdy na sankach i łyżwach. Szczególną uwagę zwrócił na niesprawdzone akweny wodne, które są przyczyną wielu nieszczęśliwych wypadków. Dlatego do jazdy na łyżwach zalecał wybierać miejsca do tego celu przygotowane tj. lodowiska. Na koniec wszystkim uczniom życzył udanych i bezpiecznych ferii zimowych.

Więcej…
 
Wszystkie kolory świata
Wpisany przez Katarzyna Burek   
poniedziałek, 04 lutego 2019 09:17

Ogólnopolski projekt UNICEF, do którego przyłączyła się także nasza szkoła.
Akcja ma na celu zakup szczepionek dla dzieci z Sierra Leone, Czadu, Sudanu Południowego i Angoli. Każda lalka będzie mieć nadane imię i przypisany kraj, z którego pochodzi.
Zadaniem uczniów jest przygotowanie charytatywnych laleczek. Nie będą to jednak zwykłe - szmaciane lalki - to będą symbole pomocy, jakiej dzieci chcą udzielić swoim rówieśnikom z biednych krajów.

Więcej…
 
Jasełka Bożonarodzeniowe
Wpisany przez Stanisława Maluszczak   
poniedziałek, 28 stycznia 2019 10:24

W piątek, 25 stycznia o godzinie 10.00 uczniowie klas trzecich przedstawili dzieciom z naszego przedszkola Jasełka Bożonarodzeniowe. Przedstawienie było wyjątkowe gdyż mali widzowie z wielkim zainteresowaniem i przeżyciem oglądali występy starszych kolegów i koleżanek. Aktorzy z dużym zaangażowaniem odgrywali swoje role i przeżywali magię Świąt Bożego Narodzenia, a scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dzień Dziadka
Wpisany przez Stanisława Maluszczak   
piątek, 25 stycznia 2019 00:00

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku. Nasza szkoła upamiętniła to wydarzenie 24 stycznia, goszcząc w swoich progach bardzo wielu najmilszych gości. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 70