Aktualności
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
Wpisany przez Katarzyna Burek   
poniedziałek, 09 września 2019 20:00

Wrzesień, to czas powrotu uczniów do szkolnej rzeczywistości i obowiązków. 2 września wszyscy uczniowie Zespołu Szkół w Wierzawicach z uśmiechem na twarzach stawili się na uroczystej mszy świętej, która zainaugurowała rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Oprócz uczniów klas I-VIII, grona pedagogicznego,  dyrekcji szkoły obecni byli także licznie zgromadzeni rodzice. Po przejściu na salę gimnastyczną,  uroczystym wprowadzeniu Sztandaru szkoły i odśpiewaniu „ Mazurka Dąbrowskiego”, Pan Dyrektor – Adam Wylaź powitał wszystkich serdecznie. Szczególne słowa skierował do dzieci klas najmłodszych – Ia, Ib i Ic, które po raz pierwszy przekroczyły progi naszej szkoły oraz ich rodziców.

Więcej…
 
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 20 czerwca 2019 19:00

19 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Przed nami upragnione wakacje, na które wszyscy w pełni sobie zasłużyli 10 miesiącami intensywnej pracy.
Uczniowie otrzymali świadectwa kończące rok szkolny, a wyróżniający się otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.
Pan dyrektor Adam Wylaź życzył wszystkim udanego wypoczynku i słonecznej pogody.
Do zobaczenia we wrześniu!

Więcej…
 
Program edukacji antytytoniowej „Bieg po zdrowie” dla klas czwartych
Wpisany przez Monika Czapla   
wtorek, 18 czerwca 2019 00:00

W roku szkolnym 2018/2019 w klasach czwartych realizowany był program antytytoniowej edukacji zdrowotnej „Bieg po zdrowie” we współpracy z Powiatową Stacją  Sanitarno - Epidemiologiczną. Głównymi założeniami  programu było zwiększenie wiedzy i umiejętności uczniów na temat zdrowia w kontekście szkodliwości palenia papierosów i e-papierosów, opóźnienie lub zapobiegnięcie inicjacji tytoniowej wśród dzieci i młodzieży oraz pokazanie atrakcyjności życia w środowisku wolnym od dymu tytoniowego. Programem objętych było 40 uczniów wraz z rodzicami.

Więcej…
 
Sukcesy matematyczne
Wpisany przez Maria Rzeszutko   
piątek, 14 czerwca 2019 20:53

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.W bieżącym roku w kategorii Maluch wyróżnienie w skali kraju zdobył uczeń Rafał Burek z klasy IVa, w kategorii Benjamin wyróżnienie  w skali kraju zdobyło aż trzech uczniów: Mateusz Prościak z kl Va, Mateusz Moskal z kl. VIa, oraz Wiktor Grąz z kl. Vb. 

Więcej…
 
Komers 2019
Wpisany przez Bożena Szczepanik   
środa, 12 czerwca 2019 20:56

6 czerwca 2019r. to dzień wyjątkowy dla naszej szkoły, ze względu na długo wyczekiwany bal absolwentów. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie, dostojnym polonezem w wykonaniu uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum. Następnie uczniowie zaprezentowali program artystyczny, podczas którego w strofach poezji i utworach muzycznych wyrazili swoją wdzięczność dla nauczycieli za trud nauki i wychowania. Talenty taneczne, recytatorskie i wokalne podziwiali nie tylko nauczyciele i Dyrekcja ale również rodzice.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 70