Aktualności
Wiosenny Mini Playback Show
Wpisany przez Katarzyna Burek   
środa, 04 kwietnia 2018 18:01

Pomimo zimowej aury na zewnątrz pierwszy dzień kalendarzowej wiosny Szkolny Samorząd Uczniowski postanowił uczcić organizując Wiosenny Mini Playback Show.

Więcej…
 
Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania
Wpisany przez Barbara Wdowiak   
wtorek, 27 marca 2018 09:32

Po raz drugi nasza szkoła wzięła udział w Podkarpackim Konkursie Pięknego Czytania, była to już VII edycja tego konkursu.
Konkurs ten odbył się 19.03.2018 roku w Polskim Radiu Rzeszów, a reprezentował naszą szkołę uczeń klasy 3 gimnazjum Przemysław Dziob. Dziękujemy Przemkowi za piękne czytanie fragmentu tekstu książki Joanny Jagiełło pt.”Zielone martensy”.

Czekamy z wielkim napięciem na wyniki konkursu!!!

 
Wycieczka do Teatru Maska w Rzeszowie
Wpisany przez Stanisława Maluszczak   
wtorek, 20 marca 2018 11:49

Dnia 6 marca  klasy trzecie i 15 marca klasy drugie oraz klasa pierwsza „a” z wychowawcami i opiekunami wybrały się na wycieczkę do Rzeszowa. Uczniowie oglądali spektakl Teatru Maska pt. "Zorro".
Spektakl bardzo się wszystkim podobał. Dzieci uczestniczyły też w lekcji teatralnej w czasie której poznali różne rodzaje lalek teatralnych. Następnie trzecioklasiści odwiedzili salę zabaw Fantazja zaś drugoklasiści i pierwszoklasiści Kolorado.
Zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do Wierzawic.

Więcej…
 
Program profilaktyczny "Debata"
Wpisany przez Ewa Kustra-Kniaziewicz   
poniedziałek, 12 marca 2018 20:00

W dniu 6 marca 2018r. uczniowie klas V uczestniczyli w programie profilaktycznym „Debata” z zakresu profilaktyki alkoholowej. Program ma charakter uprzedzający, jego zadaniem jest zapobieganie przedwczesnemu używaniu alkoholu i towarzyszącym temu konsekwencjom oraz promowanie postawy trzeźwości. Uczniowie brali aktywny udział w zajęciach, chętnie zgłaszając się do proponowanych zadań, przede wszystkim do scenek. Mieli wiele ciekawych pomysłów oraz przemyśleń związanych z tematyką zajęć.

Więcej…
 
Festiwal kolęd i pastorałek
Wpisany przez Stanisława Kuszaj   
niedziela, 04 lutego 2018 18:59

24 stycznia 2018 roku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Wierzawicach odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek dla dzieci ze Szkół Podstawowych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 55