Aktualności
Mikołajki
Wpisany przez Joanna Czop   
poniedziałek, 10 grudnia 2018 18:48

Tradycyjnie 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj. Wszyscy, niezależnie od wieku, oczekiwali go z niecierpliwością. W końcu się pojawił. Rozdał prezenty, poczęstował słodyczami i zniknął równie niespodziewanie, jak się pojawił. I znowu trzeba czekać na niego okrągły rok.
Spotkanie z Mikołajem nie było jedyną atrakcją tego dnia. 6 grudnia odbył się też „Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej” zorganizowany przez samorząd uczniowski. Wzięli w nim udział uczniowie z klas szóstych, siódmych, ósmych i trzecich gimnazjum. Wszyscy doskonale się bawili.
Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem drużyny z klasy III A, drugie miejsce zajęli uczniowie klasy 7b, trzecie – zawodnicy z 8b.
Wszystkie drużyny otrzymały słodkie upominki i dyplomy oraz zdobyły dodatkowe punkty w Konkursie „Super Klasa”.

 
Andrzejki 2018
Wpisany przez Joanna Czop   
czwartek, 29 listopada 2018 21:19

Jak co roku w ostatnim tygodniu listopada odbyły się w naszej szkole zabawy andrzejkowe. Uczniowie klas VII – VIII i III gimnazjum bawili się w poniedziałek 26 listopada, młodsi z klas I – III oraz IV – VI we wtorek 27 listopada. Wszystkie imprezy były bardzo udane, a uczniowie wesoło „hasali” w rytmie znanych przebojów. Zabawy uatrakcyjnił samorząd uczniowski, organizując wybory króla i królowej balu oraz wróżby andrzejkowe dla młodszych uczniów.

 
Cyrk "Szok"
Wpisany przez AP   
wtorek, 27 listopada 2018 10:19

26 listopada 2018 r. po do naszej szkoły przyjechał ukraiński cyrk „Szok”. Na początku przedstawienia wesoły klown rozśmieszył wszystkich obecnych zebranych na sali gimnastycznej. Wszystkim obecnym dopisywał dobry humor, a występ żonglującego klowna skupił uwagę wszystkich obserwatorów. Niektórzy nasi uczniowie mieli możliwość, choć na chwilę pojawić się na scenie i spróbować swoich sił w różnych pokazach.

Więcej…
 
Święto Pluszowego Misia
Wpisany przez Katarzyna Burek   
poniedziałek, 26 listopada 2018 08:15

25 listopada przypada rocznica powstania bardzo popularnej, dziecięcej maskotki – Pluszowego Misia. Dlatego też członkowie Samorządu Uczniowskiego postanowili zorganizować Święto Misia dla swoich młodszych kolegów i koleżanek z klas I-III.

Więcej…
 
Dzień Życzliwości i Pozdrowień
Wpisany przez Joanna Czop   
czwartek, 22 listopada 2018 19:53

21 listopada Szkolny Klub Wolontariatu wspólnie z opiekunami panią Katarzyną Burek i panią Joanną Czop zorganizował szkolne obchody Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie od klas pierwszych szkoły podstawowej do trzecich gimnazjum oraz nauczyciele i pracownicy szkoły mieli w tym dniu możliwość „podarowania komuś miłych słów”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 62