Aktualności
Zielona Szkoła - nagroda dla klasy 1a
Wpisany przez Stanisława Maluszczak   
środa, 17 maja 2017 11:16

Uczniowie klasy 1a pod opieką wych. Stanisławy Maluszczak, pani Eweliny Powroźnik i pani Moniki Czapla oraz rodziców i opiekunów w dniach 10 i 11 maja przebywali na Zielonej Szkole w Siedlisku Janczar w Pstrągowej. Była to trzecia część nagrody za zwycięstwo w plebiscycie organizowanym przez gazetę codzienną "Nowiny" na Najsympatyczniejszą Pierwszą Klasę na Podkarpaciu.

Więcej…
 
Spotkanie z przedstawicielami Policji
Wpisany przez Ewa Kniaziewicz   
wtorek, 25 kwietnia 2017 19:29

W dniu 25.04.2017 w naszej szkole odbyło się spotkanie dla uczniów z przedstawicielami policji - aspirantów Tomaszem Potejko i młodszym aspirantem Bogusławem Broczek. Tematem spotkania była cyberprzemoc. Przedstawiciele policji uświadomili uczniom, jak bezpiecznie korzystać z zasobów dostępnych w sieci Internet oraz jakie są zagrożenia związane z cyberprzemocą, która polega na prześladowaniu, zastraszaniu, nękaniu, wyśmiewaniu innych osób z wykorzystaniem technik informacyjnych i komunikacyjnych. Uczniowie usłyszeli o odpowiedzialności za swoje działania w sieci, o niebezpieczeństwach i sposobach radzenia sobie w różnych sytuacjach. Pogadanka spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Więcej…
 
Doświadczenia na lekcji u pierwszaków
Wpisany przez Maluszczak Stanisława   
wtorek, 25 kwietnia 2017 17:22

11 kwietnia pierwszoklasiści z 1a w nagrodę za zwycięstwo w tegorocznej edycji plebiscytu na Najsympatyczniejszą Pierwszą Klasę wzięli udział w specjalnej lekcji edukacyjnej przygotowanej przez Experymentarium 3Z.

Więcej…
 
Wycieczka do Fabryki Ciastek Mondelez
Wpisany przez Paulina Jucha   
wtorek, 25 kwietnia 2017 13:07

W środę 19 kwietnia 2017r. uczniowie z klasy 1b i 2a wybrali się na wycieczkę do Fabryki Ciastek w Jarosławiu - Mondelez. Dzieci uczestniczyły w programie zorganizowanym przez pracowników zakładu. Oglądali film prezentujący historię fabryki i wyroby w niej produkowane. Zwiedzali "Akademię Małych Słodkości", obsługiwali wybrane urządzenia technologiczne i  poznali proces przygotowania produkcji i pieczenia ciastek.

Więcej…
 
Konkurs Wielkanocny
Wpisany przez Bożena Szczepanik   
wtorek, 25 kwietnia 2017 07:11

Jak co roku w okresie przedświątecznym w naszej szkole zorganizowany został konkurs plastyczny na ozdobę wielkanocną. W konkursie wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Wśród licznych ozdób dominowały pisanki i zajączki.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 49