Aktualności
Festiwal kolęd i pastorałek
Wpisany przez Stanisława Kuszaj   
niedziela, 04 lutego 2018 18:59

24 stycznia 2018 roku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Wierzawicach odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek dla dzieci ze Szkół Podstawowych.

Więcej…
 
Dzień Dziadka i Babci
Wpisany przez Stanisława Kuszaj   
poniedziałek, 29 stycznia 2018 20:14

Święto Babci i Dziadka od lat gości w kalendarzu imprez naszej szkoły. 26 stycznia 2018 r. odświętnie udekorowana sala gimnastyczna w czerwone serduszka, a na tablicy hasło

Więcej…
 
Zabawa karnawałowa klas I-III
Wpisany przez Stanisława Maluszczak   
piątek, 26 stycznia 2018 00:00

W dniu 24.01.2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna  wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, zachęcała do szampańskiej zabawy. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów, klaunów, czarodziejów. Były wróżki, księżniczki i motyle. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Dla najmłodszych uczniów naszej szkoły zabawę poprowadził wodzirej, który zachęcał wszystkich do tańca i zabawy. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy uczniowie mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Atrakcją były efekty specjalne: bańki mydlane, dym czy sztuczny śnieg. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Więcej…
 
Wycieczka do TVP Rzeszów
Wpisany przez Bożena Szczepanik   
sobota, 20 stycznia 2018 20:18

18 stycznia uczniowie klasy 6b i 7a szkoły podstawowej oraz część klasy 2A gimnazjum wraz ze swymi wychowawcami zwiedzili TVP Rzeszów.

Więcej…
 
Pasowanie na czytelnika
Wpisany przez Barbara Wdowiak   
piątek, 12 stycznia 2018 11:46

„Czytając doskonalimy się,
uczymy się myśleć, przyswajamy sobie wszystko,
co kiedyś wyżsi talentem ludzie wynaleźli,
czego doszli czytając, stajemy się ich uczniami.”
Józef Ignacy Kraszewski

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 54