Aktualności
FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK
Wpisany przez Ewelina Wiatrowicz   
sobota, 11 stycznia 2020 11:09

Dnia 10.01.2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek, mający na celu kultywowanie polskiej tradycji śpiewania kolęd. Wzięły w nim udział uczennice naszej szkoły zajmując czołowe miejsca:
Katarzyna Czop – I miejsce
Julia Kulpa – II miejsce
Gabriela Dąbek i Magdalena Duda – III miejsce
Wokalistkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Szkolny wyjazd na narty
Wpisany przez Administrator   
piątek, 10 stycznia 2020 19:02

W dniach 7-8 stycznia 31 uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkolnym wyjeździe na narty do Puław Górnych. Zajęcia w ośrodku sportów zimowych Kiczera Ski trwały 2 dni, w pierwszym dniu część uczniów uczyło się podstaw narciarstwa na „oślej łączce”, a ci którzy już wcześniej jeździli na nartach mogli odświeżyć swoje umiejętności. Pogoda dopisała i w promieniach słonecznych uczniowie szusowali po zmrożonym śniegu. Wyjazd zorganizował pan Adam Kniaziewicz, a opiekunami byli Ewa Kniaziewicz, Iwona Mędrek, Piotr Szczęch i Janusz Heliniak. Wyjazdy takie w naszej szkole są organizowane od 15 lat.

Fotoalbum

 
Opłatek szkolny
Wpisany przez Elżbieta Burek   
piątek, 10 stycznia 2020 09:00

20 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół w Wierzawicach odbył się dla całej społeczności szkolnej opłatek. Uroczystość rozpoczęła się programem słowno-muzycznym przygotowanym przez uczniów klasy 7b pod opieką p. Joanny Czop, p. Elżbiety Burek, p. Marka Gołębia i ks. Adriana. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem.

 
Mikołajki
Wpisany przez Katarzyna Burek   
środa, 11 grudnia 2019 15:46

6 grudnia odwiedził nas długo wyczekiwany przez wszystkich gość – Święty Mikołaj. Dla wielu uczniów, to jeden z najpiękniejszych dni w ciągu całego roku. W asyście swoich pomocnic Mikołaj obdarowywał prezentami i słodkościami uczniów poszczególnych klas.
Z racji „Mikołajowego” święta odbył się także międzyklasowy  finał rozgrywek w piłkę siatkową, którego zwycięzcami okazali się chłopcy z klasy 8a. Zwycięzcom gratulujemy, a Samorządowi Uczniowskiemu, jego opiekunom i nauczycielom wychowania fizycznego dziękujemy za przygotowanie tego święta.

Więcej zdjęć

 
Wojewódzki konkurs plastyczny
Wpisany przez Bożena Szczepanik   
wtorek, 03 grudnia 2019 18:30

„Policjant na straży praw człowieka” to konkurs plastyczny zainicjowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie w ramach projektu „Mała Sztuka- Wielkie Sprawy”.
Głównym celem przedsięwzięcia było edukowanie i popularyzacja wiedzy wśród uczniów na temat praw człowieka oraz świadomości na temat zadań wykonywanych przez Policję.
Podsumowanie tego konkursu i wręczenie nagród  miało miejsce w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Tam też 3 grudnia 2019r. otwarto wystawę, na której można podziwiać piękne prace młodych artystów.
Wśród nagrodzonych finalistów znalazła się uczennica naszej szkoły Oliwia Piziak.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 71