Aktualności
XVI OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM „CZYTANIE ZBLIŻA”
Wpisany przez Barbara Wdowiak i Joanna Czop   
piątek, 09 czerwca 2017 11:11

Język i czytanie to podstawowe narzędzia myślenia, komunikacji społecznej i sposób pozyskiwania wiedzy. „Czytanie to niekończąca się podróż. Podróż, w trakcie której stajemy się łagodniejsi, czulsi i bardziej ludzcy”. Dlatego też, aby promować czytelnictwo, nasza szkoła włączyła się w akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Hasłem Tegorocznego Tygodnia Czytania Dzieciom są słowa „Czytanie zbliża”, a czytanym utworem  „Lokomotywa”  Juliana Tuwima.
To ważne wydarzenie odbyło się w naszej szkole dnia 06.06.2017 roku.

Więcej…
 
Konkurs "Lajki i hejty - nie zaburzaj rzeczywistości! Profilaktyka uzależnień XXI wieku"
Wpisany przez Bożena Szczepanik   
poniedziałek, 05 czerwca 2017 16:50

„Lajki i hejty – nie zaburzaj rzeczywistości! Profilaktyka uzależnień XXI wieku” – to temat XVI Powiatowego Profilaktycznego Konkursu Plakatowego ogłoszonego w tym roku szkolnym przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną w Leżajsku.
Głównym celem konkursu plastycznego było wykształcenie u młodego człowieka właściwych postaw etycznych w cyberprzestrzeni.

Więcej…
 
Wycieczka do Łańcuta i Rzeszowa
Wpisany przez Kuszaj Stanisława   
piątek, 02 czerwca 2017 12:26

W dniu 1 czerwca uczniowie klas pierwszych i drugich wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do Łańcuta. W zamku zwiedziliśmy znakomite wnętrza mieszkalne. Obejrzeliśmy Stajnię, Wozownię, Storczykarnię oraz Oranżerię. Spacerowaliśmy również w parku. Największy podziw wzbudziła zabytkowa kolekcja pojazdów konnych.
Następnie udaliśmy się do Centrum Zabaw ,,Fantazja”. Dzieci przez dwie godziny bawiły się w basenach z piłkami, na trampolinach, dmuchańcach, ślizgach, zjeżdżalniach. Korzystały z armatek na piłeczki. Była udana zabawa, śmiech i emocje.

Więcej…
 
"Dzień Odkrywców"
Wpisany przez Stanisława Maluszczak   
wtorek, 30 maja 2017 09:55

27 maja 2017 roku uczniowie klasy 1a i 1b wraz z nauczycielami i rodzicami uczestniczyli w Rzeszowie w Integracyjnym Pikniku Wiedzy - "Dzień Odkrywców".

Więcej…
 
Święto Matki
Wpisany przez Kuszaj Stanisława   
niedziela, 28 maja 2017 12:38

26 maja 2017 roku odświętnie udekorowana sala gimnastyczna, a w niej gorąca atmosfera – serca, kwiaty oaz piękne hasło – Mama - to miłość, dobroć anioła…….., a na scenie dzieci z przedszkola i klas 1-3 gotowe spełnić wszystko w tym dniu. Recytują wiersze, śpiewają piosenki i tańczą. Następnie składają życzenia i wręczają swoje ,,Prezenty”. Na twarzach mam łzy i wzruszenie. Jak świetnie bawiliśmy się w tym dniu, pokazują  zdjęcia.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 50