Dzień Kobiet
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 09 marca 2020 21:38

9 marca 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet. I tym razem nasi panowie nie zawiedli. Przygotowali krótki występ artystyczny, będący ukłonem w stronę wszystkich pań. Koledzy z klas 5b, 6b i 8b dumnie recytowali wiersze dla kobiet. Występom towarzyszyły utwory wykonane przez szkolny chór oraz koleżankę Kasię z klasy 6c.
Miłym akcentem tego dnia były życzenia dla naszych pań i słodycze, wręczone przez chłopców wszystkim obecnym na akademii.
Sto lat wszystkim paniom!

Na koniec akademii v-ce dyrektor szkoły, pani Lucyna Powroźnik wręczyła naszym koleżankom puchar, dyplomy i medale za zajęcie I miejsca w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3 x 3 dziewcząt i za zajęcie I miejsca w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w koszykówce 3 x 3 dziewcząt.

Fotogaleria