Wiosenny Mini Playback Show
Wpisany przez Katarzyna Burek   
środa, 04 kwietnia 2018 18:01

Pomimo zimowej aury na zewnątrz pierwszy dzień kalendarzowej wiosny Szkolny Samorząd Uczniowski postanowił uczcić organizując Wiosenny Mini Playback Show.

Na początku imprezy prowadzące poinstruowały wszystkich zebranych uczniów o zasadach bezpiecznego poruszania się po ciągle jeszcze oblodzonych i śliskich chodnikach, drogach czy nie do końca zamarzniętych rzekach. Przypomniały nam także staropolskie zwyczaje obchodów pierwszego dnia wiosny i zachęcały do spędzenia tego czasu na wspólnym podziwianiu występów naszych młodych talentów. W tym muzyczno-tanecznym konkursie udział wzięli uczniowie zarówno klas I-III, jak i gimnazjum. Wszyscy we wspaniałych, odpowiednio dobranych kreacjach, makijażach, przygotowanej przez siebie choreografii doskonale naśladowali wybranych wykonawców i ich utwory. Świetnie radzili sobie także z tremą, a obycie sceniczne niektórych zadziwiło nawet nasze jury. Publiczność nagradzała wszystkie występy gromkimi brawami, a niektórzy doczekali się także "bisów". Wszyscy występujący artyści otrzymali słodkie, świąteczne upominki z rąk pani w-ce dyrektor.
Na zakończenie "świętowania" rozstrzygnięto konkurs na najlepsze przebranie. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII i gimnazjum. Nasze jury miało z czego wybierać, zwłaszcza spośród naszych najmłodszych, którzy w tym dniu wyglądali wiosennie, barwnie i kolorowo.
Wszystkim występującym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy.