Spotkanie z Myszką Minnie
Wpisany przez Barbara Wdowiak   
poniedziałek, 27 listopada 2017 21:21

W dniu 24 listopada 2017 roku Szkolna Biblioteka w Wierzawicach gościła niezwykłą postać - Myszkę Minnie bohaterkę bajek Disneya, oraz panią Lucynę Murdzia z Gminnej Biblioteki Publicznej w Wierzawicach. Bibliotekę odwiedziły również  dzieci klas „0” z wychowawczyniami panią Czesławą Duda i Joanną Mroczka. Zaszczyciła nas swoją obecnością również Dyrekcja Szkoły. Dzieci wysłuchały bajek o myszkach w wykonaniu uczennic klas 7: Zuzi Dec, Agatki Niemczyk, Małgosi Kupras oraz Martyny Bajserowicz.

Myszka Minnie i jej przyjaciółki odwiedziły również dzieci w przedszkolu oraz klasę 2 a. Ta sympatyczna myszka sprawiła dzieciom ogromną radość. Spotkania przebiegły w bardzo miłej atmosferze, dzieci z radością podchodziły do myszki i bawiły się z nią w kółeczku oraz robiły sobie pamiątkowe fotografie. Na koniec dzieci zostały obdarowane przez panią Lucynę kolorowankami oraz zakładkami do książek.