Konkurs "Lajki i hejty - nie zaburzaj rzeczywistości! Profilaktyka uzależnień XXI wieku"
Wpisany przez Bożena Szczepanik   
poniedziałek, 05 czerwca 2017 16:50

„Lajki i hejty – nie zaburzaj rzeczywistości! Profilaktyka uzależnień XXI wieku” – to temat XVI Powiatowego Profilaktycznego Konkursu Plakatowego ogłoszonego w tym roku szkolnym przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną w Leżajsku.
Głównym celem konkursu plastycznego było wykształcenie u młodego człowieka właściwych postaw etycznych w cyberprzestrzeni.

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję na zajęciach artystycznych i lekcjach plastyki zaprezentować swoją postawę wobec przedstawionego zagadnienia w formie plakatu profilaktycznego. Ich kreatywność i zaangażowanie twórcze zostały docenione nagrodami i wyróżnieniami, które zostały wręczone 19 maja 2017r. we Franciszkańskim Ośrodku Kultury w Leżajsku.
Laureatką konkursu została uczennica naszego gimnazjum Izabella Kryla, natomiast finalistami zostali: Dagmara Leja (uczennica gimnazjum), Diana Czop (uczennica szkoły podstawowej)i Mikołaj Lic (uczeń szkoły podstawowej).