Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Przed nami upragnione wakacje, na które wszyscy w pełni sobie zasłużyli 10 miesiącami intensywnej pracy.
Uczniowie otrzymali świadectwa kończące rok szkolny, a wyróżniający się otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.
Pan dyrektor Adam Wylaź życzył wszystkim udanego wypoczynku i słonecznej pogody.
Do zobaczenia we wrześniu!

Więcej…
 
Program edukacji antytytoniowej „Bieg po zdrowie” dla klas czwartych

W roku szkolnym 2018/2019 w klasach czwartych realizowany był program antytytoniowej edukacji zdrowotnej „Bieg po zdrowie” we współpracy z Powiatową Stacją  Sanitarno - Epidemiologiczną. Głównymi założeniami  programu było zwiększenie wiedzy i umiejętności uczniów na temat zdrowia w kontekście szkodliwości palenia papierosów i e-papierosów, opóźnienie lub zapobiegnięcie inicjacji tytoniowej wśród dzieci i młodzieży oraz pokazanie atrakcyjności życia w środowisku wolnym od dymu tytoniowego. Programem objętych było 40 uczniów wraz z rodzicami.

Więcej…
 
Sukcesy matematyczne

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.W bieżącym roku w kategorii Maluch wyróżnienie w skali kraju zdobył uczeń Rafał Burek z klasy IVa, w kategorii Benjamin wyróżnienie  w skali kraju zdobyło aż trzech uczniów: Mateusz Prościak z kl Va, Mateusz Moskal z kl. VIa, oraz Wiktor Grąz z kl. Vb. 

Więcej…