Mikołajki

Tradycyjnie 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj. Wszyscy, niezależnie od wieku, oczekiwali go z niecierpliwością. W końcu się pojawił. Rozdał prezenty, poczęstował słodyczami i zniknął równie niespodziewanie, jak się pojawił. I znowu trzeba czekać na niego okrągły rok.
Spotkanie z Mikołajem nie było jedyną atrakcją tego dnia. 6 grudnia odbył się też „Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej” zorganizowany przez samorząd uczniowski. Wzięli w nim udział uczniowie z klas szóstych, siódmych, ósmych i trzecich gimnazjum. Wszyscy doskonale się bawili.
Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem drużyny z klasy III A, drugie miejsce zajęli uczniowie klasy 7b, trzecie – zawodnicy z 8b.
Wszystkie drużyny otrzymały słodkie upominki i dyplomy oraz zdobyły dodatkowe punkty w Konkursie „Super Klasa”.

 
Andrzejki 2018

Jak co roku w ostatnim tygodniu listopada odbyły się w naszej szkole zabawy andrzejkowe. Uczniowie klas VII – VIII i III gimnazjum bawili się w poniedziałek 26 listopada, młodsi z klas I – III oraz IV – VI we wtorek 27 listopada. Wszystkie imprezy były bardzo udane, a uczniowie wesoło „hasali” w rytmie znanych przebojów. Zabawy uatrakcyjnił samorząd uczniowski, organizując wybory króla i królowej balu oraz wróżby andrzejkowe dla młodszych uczniów.

 
Cyrk "Szok"

26 listopada 2018 r. po do naszej szkoły przyjechał ukraiński cyrk „Szok”. Na początku przedstawienia wesoły klown rozśmieszył wszystkich obecnych zebranych na sali gimnastycznej. Wszystkim obecnym dopisywał dobry humor, a występ żonglującego klowna skupił uwagę wszystkich obserwatorów. Niektórzy nasi uczniowie mieli możliwość, choć na chwilę pojawić się na scenie i spróbować swoich sił w różnych pokazach.

Więcej…