Zielona Szkoła - nagroda dla klasy 1a

Uczniowie klasy 1a pod opieką wych. Stanisławy Maluszczak, pani Eweliny Powroźnik i pani Moniki Czapla oraz rodziców i opiekunów w dniach 10 i 11 maja przebywali na Zielonej Szkole w Siedlisku Janczar w Pstrągowej. Była to trzecia część nagrody za zwycięstwo w plebiscycie organizowanym przez gazetę codzienną "Nowiny" na Najsympatyczniejszą Pierwszą Klasę na Podkarpaciu.

Więcej…
 
Spotkanie z przedstawicielami Policji

W dniu 25.04.2017 w naszej szkole odbyło się spotkanie dla uczniów z przedstawicielami policji - aspirantów Tomaszem Potejko i młodszym aspirantem Bogusławem Broczek. Tematem spotkania była cyberprzemoc. Przedstawiciele policji uświadomili uczniom, jak bezpiecznie korzystać z zasobów dostępnych w sieci Internet oraz jakie są zagrożenia związane z cyberprzemocą, która polega na prześladowaniu, zastraszaniu, nękaniu, wyśmiewaniu innych osób z wykorzystaniem technik informacyjnych i komunikacyjnych. Uczniowie usłyszeli o odpowiedzialności za swoje działania w sieci, o niebezpieczeństwach i sposobach radzenia sobie w różnych sytuacjach. Pogadanka spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Więcej…
 
Doświadczenia na lekcji u pierwszaków

11 kwietnia pierwszoklasiści z 1a w nagrodę za zwycięstwo w tegorocznej edycji plebiscytu na Najsympatyczniejszą Pierwszą Klasę wzięli udział w specjalnej lekcji edukacyjnej przygotowanej przez Experymentarium 3Z.

Więcej…