Festiwal kolęd i pastorałek

24 stycznia 2018 roku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Wierzawicach odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek dla dzieci ze Szkół Podstawowych.

Więcej…
 
Dzień Dziadka i Babci

Święto Babci i Dziadka od lat gości w kalendarzu imprez naszej szkoły. 26 stycznia 2018 r. odświętnie udekorowana sala gimnastyczna w czerwone serduszka, a na tablicy hasło

Więcej…
 
Zabawa karnawałowa klas I-III

W dniu 24.01.2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna  wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, zachęcała do szampańskiej zabawy. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów, klaunów, czarodziejów. Były wróżki, księżniczki i motyle. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Dla najmłodszych uczniów naszej szkoły zabawę poprowadził wodzirej, który zachęcał wszystkich do tańca i zabawy. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy uczniowie mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Atrakcją były efekty specjalne: bańki mydlane, dym czy sztuczny śnieg. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Więcej…