NASZE PRZEDSZKOLNE SUKCESY

Nasze przedzkolne sukcesyRok rocznie starsze dzieci z przedszkola uczestniczą w programie antytytoniowym: ,,Czyste powietrze wokół nas” realizowanym we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Leżajsku. Koordynatorem tego programu jest pani Joanna Mroczka, realizatorami wychowawcy.

 Na podsumowanie tego programu dzieci wraz z rodzicami wykonują pracę plastyczną pod hasłem:  ,,Mamo, tato nie pal!”. Jest to konkurs o zasięgu powiatowym. I tak, w tym roku w konkursie wzięło udział 12 placówek. Spośród 30 prac plastycznych wyłoniono zwycięzców. Nasze przedszkole reprezentowała Natalia Swatowska z grupy pięciolatków i zdobyła wyróżnienie.

Serdecznie jej gratulujemy!

Nasze przedzkolne sukcesy Nasze przedzkolne sukcesy Nasze przedzkolne sukcesy
Nasze przedzkolne sukcesy Nasze przedzkolne sukcesy Nasze przedzkolne sukcesy
Nasze przedzkolne sukcesy Nasze przedzkolne sukcesy