Wychowanie przez czytanie

Wychowanie przez czytanie    Pod takim hasłem odbywa się tegoroczna edycja akcji czytania przedszkolakom przez uczniów ze szkolnego koła wolontariatu prowadzonego przez panią Joannę Czop. Odwiedzają nasze przedszkole popołudniami i czytają dzieciom bajki.

    Pierwsze czytelnicze spotkania już za nami. Przedszkolaki z ogromną radością witają co tydzień swoje starsze koleżanki Oliwię, Julię, Olę, dwie Zuzie oraz kolegę Kubę, którzy nie tylko czytają, ale zadają zagadki, bawią się z dziećmi i grają z nimi w gry stolikowe.

Wychowanie przez czytanie Wychowanie przez czytanie Wychowanie przez czytanie
Wychowanie przez czytanie Wychowanie przez czytanie Wychowanie przez czytanie
Wychowanie przez czytanie Wychowanie przez czytanie Wychowanie przez czytanie
Wychowanie przez czytanie Wychowanie przez czytanie Wychowanie przez czytanie
  Wychowanie przez czytanie