Odwiedził nas Święty Mikołaj

b_150_100_16777215_00_images_zdjecia_p201920_mikolajp19.jpgWizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje ciekawe prace plastyczne, na których króluje Mikołaj, a w zamian za podarki recytuje wiersze i śpiewa piosenki.

Wreszcie nadszedł 5 grudnia. Dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością i podekscytowaniem nasłuchiwały mikołajowych dzwoneczków. Święty i tym razem nie zawiódł. Najpierw dzieci obejrzały teatrzyk z Mikołajem w roli głównej, a następnie Mikołaj zaczął wizytę w grupach. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość, a wspaniałą pamiątką tego spotkania są
zdjęcia z Mikołajem.

Więcej zdjęć