ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Światowy Dzień Pluszowego Misia   25 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy 117 urodziny pluszowego misia- przyjaciela wszystkich dzieci. Małe i duże, białe i kolorowe, z kokardką i w koszulce- misie w tym dniu opanowały przedszkole. Wraz ze swoimi małymi właścicielami przybyły, aby świętować swoje urodziny.

    Uroczysty poniedziałkowy dzień rozpoczął się od poznania historii pluszowego misia oraz złożenia misiom urodzinowych życzeń. Dzieci bawiły się z misiami, tańczyły i przytulały, śpiewając piosenki o misiach. Nie zabrakło również konkursów. Było jedzenie miodku na czas, układanie misiowych puzzli i rozwiazywanie misiowych zagadek. Nie zabrakło też urodzinowego tortu, który dla swojego misia zrobił każdy  z przedszkolaków. Po degustacji torcików dzieci wykonały portrety swoich ukochanych przytulanek, a na koniec otrzymały dyplomy ,,Przyjaciela pluszowego misia” oraz słodkie co nieco- ciasteczka MISIE LUBISIE. 

To był naprawdę słoooooodki i przytulaśny dzień!

Światowy Dzień Pluszowego Misia

 Więcej zdjęć