Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej

      Wycieczka do Muzeum Bombki ChoinkowejNiedługo Święta Bożego Narodzenia… W związku z tym 4 listopada 2019r. dzieci z naszego przedszkola w wieku 4 i 5 lat, wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Celem wycieczki było zwiedzanie fabryki, możliwość obejrzenia ozdób choinkowych na różnych wystawach i zapoznanie się z procesem ich powstawania. Pani przewodnik opowiedziała dzieciom o tematyce wystrojów choinkowych. Przedszkolaki mogły obserwować długi proces produkcji ozdób choinkowych. Dowiedziały się również, jak powstają bombki od samego początku, począwszy od szklanej rurki do gotowego produktu.

Atrakcyjnym punktem wycieczki były warsztaty plastyczne, podczas których dzieci mogły własnoręcznie, według własnego pomysłu ozdobić bombkę choinkową. Na zakończenie wycieczki wszystkie dzieci otrzymały bombki z własnym imieniem oraz bombki, które własnoręcznie ozdabiały.

Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej
Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej
Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej
Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej
Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej
Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej
Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej
Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej