W oczekiwaniu na św. Mikołaja

Czytaj więcej: W oczekiwaniu na św. Mikołaja

Oczekując na tak upragnionego gościa, dzieciaki przygotowują różne dekoracje. Stroją klasowe choinki, wykonują jego portrety, uczą się  wierszyków i piosenek. 5-latki wykonały dla niego portret. Prawda, że ładny?

Czytaj więcej: W oczekiwaniu na św. Mikołaja

Jesienne prace plastyczne 5-latków

Czytaj więcej: Jesienne prace plastyczne 5-latkówBardzo lubimy zajęcia plastyczne. Prace wykonujemy z różnorodnych materiałów. Dużo frajdy sprawiają nam prace wykonywane w małych zespołach. Wtedy jest dużo radości i zdrowej rywalizacji o najlepszy efekt. Oto niektóre nasze jesienne dzieła.

 

Czytaj więcej: Jesienne prace plastyczne 5-latków

Przedszkolaki stawiają na zdrowie

Czytaj więcej: Przedszkolaki stawiają na zdrowieStało się już przedszkolnym zwyczajem picie czystej wody mineralnej oraz zajadanie zdrowych przekąsek, zamiast słodyczy. Przedszkolaki jednak nie poprzestają na tym, i wykonują pod okiem pań soki ze świeżych owoców i warzyw, potrafią już zrobić sałatkę owocową! Smakuje, że aż ślinka leci! Mniam, mniam, mniam!

Czytaj więcej: Przedszkolaki stawiają na zdrowie

Góra grosza

Czytaj więcej: Góra grosza

Jak co roku, przedszkolaki przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji GÓRA GROSZA wraz ze swoimi starszymi kolegami. W tym roku szkolnym, do tej pory, grupa 5-latków uzbierała już sporą ilość "złotych i srebrnych monet".

Czytaj więcej: Góra grosza

Święto Pluszowego Misia w Przedszkolu

Czytaj więcej: Święto Pluszowego Misia w Przedszkolu28 listopada nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Dnia Pluszowego Misia, które to przygotował dla nich szkolny Samorząd Uczniowski. Widać było, że mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nigdy nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego małego lub dużego przyjaciela - MISIA.
Wszystkie były piękne i wyjątkowe.

Czytaj więcej: Święto Pluszowego Misia w Przedszkolu

Spotkanie z Myszką Minnie

Czytaj więcej: Spotkanie z Myszką MinnieW dniu 24 listopada 2017 roku Szkolna Biblioteka w Wierzawicach gościła niezwykłą postać - Myszkę Minnie bohaterkę bajek Disneya, oraz panią Lucynę Murdzia z Gminnej Biblioteki Publicznej w Wierzawicach. Bibliotekę odwiedziły również  dzieci klas „0” z wychowawczyniami panią Czesławą Duda i Joanną Mroczka. Zaszczyciła nas swoją obecnością również Dyrekcja Szkoły. Dzieci wysłuchały bajek o myszkach w wykonaniu uczennic klas 7: Zuzi Dec, Agatki Niemczyk, Małgosi Kupras oraz Martyny Bajserowicz.

Czytaj więcej: Spotkanie z Myszką Minnie