Kreatywne myślenie czyli Destination Imagination w Przedszkolu

Czytaj więcej: Kreatywne myślenie czyli Destination Imagination w PrzedszkoluPrzedszkole w Wierzawicach jest pierwszą placówka w powiecie Leżajskim z tytułem „Przedszkole kreatywności i innowacji 2019”. Tytuł nadaje Fundacja Destination Imagination. DI to międzynarodowy, najbardziej kreatywny i innowacyjny program, który rozwija zdolności i talenty uczniów. Na ten tytuł dzieci z przedszkola w Wierzawicach o różnych zdolnościach i predyspozycjach, pracowały przez kilka miesięcy w ramach zajęć dodatkowych. 

Czytaj więcej: Kreatywne myślenie czyli Destination Imagination w Przedszkolu

Przedszkolaki ratują dzieci na świecie

Czytaj więcej: Przedszkolaki ratują dzieci na świeciePrzedszkolaki z naszej szkoły wspólnie ze swoimi wychowawczyniami przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji Wszystkie Kolory Świata organizowanej przez UNICEF. W ramach akcji przygotowywali specjalną, charytatywną laleczkę UNICEF. Jest ona symbolem pomocy, jakiej dzieci chcą udzielić swoim rówieśnikom z biednych, afrykańskich krajów. W tym roku cały dochód z akcji przeznaczony jest na zakup szczepionek dla dzieci z Sudanu Południowego, Czadu, Angoli, Laosu i Sierra Leone.

Czytaj więcej: Przedszkolaki ratują dzieci na świecie

DZIEŃ BABCI I DZIADKA...

Czytaj więcej: DZIEŃ BABCI I DZIADKA...

 

„Uwielbiam, gdy czytacie mi książeczki, lub gdy opowiadacie mi bajeczki. Lubię, gdy na kolanach mnie sadzacie, i na każdą psotę się zgadzacie. Lubię, gdy uśmiechacie się do mnie, po prostu kocham Was ogromnie.”

Czytaj więcej: DZIEŃ BABCI I DZIADKA...

DESTINATION IMAGINATION - OCZYMA WYOBRAŹNI

Czytaj więcej: DESTINATION IMAGINATION - OCZYMA WYOBRAŹNI

 

„Wyobraźnia jest początkiem tworzenia.
Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego
co sobie wyobraziłeś i w końcu tworzysz to, czego chcesz.”

 

Czytaj więcej: DESTINATION IMAGINATION - OCZYMA WYOBRAŹNI

Wycieczka do Fabryki Czekolady

Czytaj więcej: Wycieczka do Fabryki CzekoladyWe wtorek 8 stycznia Przedszkolaki z Przedszkola w Wierzawicach wybrały się na całodniową wycieczkę do Fabryki Czekolady „Coco de mer” w Rzeszowie.
Pogoda o poranku przywitała nas bardzo rześko i śnieżnie jednak z uśmiechami na twarzach i w super humorach wyruszyliśmy na nasza wyprawę.

Czytaj więcej: Wycieczka do Fabryki Czekolady

OGÓLNOPOLSKI SUKCES PRZEDSZKOLAKÓW

Czytaj więcej: OGÓLNOPOLSKI SUKCES PRZEDSZKOLAKÓWMamy kolejny powód do dumy i radości! Tym razem przyczyniły się do tego przedszkolaki z grupy „0” A z Zespołu Szkół w Wierzawicach. Dzieci wzięły udział w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu „List do Świętego Mikołaja”, zorganizowanego przez firmę NOVUM POMOCE EDUKACYJNE. Wykonały piękny świąteczny kolaż, który zrobił furorę wśród internautów i dostał największą ilość głosów, tym samym zdobywając I miejsce w Polsce, w swojej kategorii grupowej.

Czytaj więcej: OGÓLNOPOLSKI SUKCES PRZEDSZKOLAKÓW

Wigilia 2018

Czytaj więcej: Wigilia 2018Wigilia Bożego Narodzenia to czas bardzo szczególny dla nas wszystkich. Dlatego też 21grudnia o wyznaczonej godzinie wszystkie grupy przedszkolne zebrały się na stołówce szkolnej, gdzie czekał na nich wigilijny obiad. Przed obiadem było dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. Nie mogło również zabraknąć kolęd i pastorałek śpiewanych przez wszystkie dzieci. Całe spotkanie przebiegło w miłej i świątecznej atmosferze.

Czytaj więcej: Wigilia 2018