Bezpieczny powrót

Czytaj więcej: Bezpieczny powrót

 

Czytaj więcej: Bezpieczny powrót

Zarządzenie Dyrektora

Czytaj więcej: Zarządzenie Dyrektora

Czyste powietrze wokół nas

Czytaj więcej: Czyste powietrze wokół nas     W bieżącym roku szkolnym  dzieci 5-6 letnie po raz kolejny wzięły udział w programie antytytoniowym ,,Czyste powietrze wokół nas” realizowanym we współpracy z SANEPIDEM w Leżajsku. W ramach programu dzieci uczyły się rozpoznawać dymy. Dowiedziały się co i dlaczego dymi ? Które dymy szkodzą bardziej, a które mniej oraz  jak powinny zachować się kiedy dorośli palą przy nich papierosy.

Czytaj więcej: Czyste powietrze wokół nas

Światowy Dzień Dinozaura

Czytaj więcej: Światowy Dzień Dinozaura      Świat dinozaurów dla przedszkolaków, tak jak i dla większości dzieci jest niezwykle ciekawy, a obchodzony 26 lutego ŚWIATOWY DZIEŃ DINOZAURA stał się okazją do zorganizowania takiego święta również w naszym przedszkolu. Aby nasze pociechy mogły poznać życie tych fascynujących gadów, przygotowaliśmy wiele ciekawych zadań, zabaw i opowieści.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Dinozaura

ŚWIĘTO KOTA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Czytaj więcej: ŚWIĘTO KOTA W NASZYM PRZEDSZKOLU     Światowy Dzień Kota obchodzony jest 17 lutego 2020 r. Człowiek rozumny udomowił wąsatego czworonoga prawie 10 tysięcy lat temu, ale dopiero w 1990 roku we Włoszech koty doczekały się swojego międzynarodowego święta, a w 2006 roku zaakceptowane zostało  ono także w Polsce. W naszym przedszkolu kotki miały swoje święto 18 lutego 2020 r. Tego dnia kotki były głównymi bohaterami w grupie Słoneczek i Krasnoludków.

Czytaj więcej: ŚWIĘTO KOTA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Konkurs plastyczny

Czytaj więcej: Konkurs plastycznyW ramach ,,Narodowego czytania" Centrum Edukacji Nauczycieli w Giedlarowej ogłosiło konkurs plastyczny, konkurs literacki i test wiedzy o Straży Pożarnej. Konkursy skierowane były do dzieci i młodzieży z powiatu leżajskiego w 3 kategoriach wiekowych. Dzieci kl0 wzięły udział w konkursie plastycznym związanym z tematyką ,,Strażak w akcji." Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 11.02.2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Giedlarowej.

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny

"Bale w karnawale..."

Czytaj więcej:      Karnawał to czas w ciągu roku, kiedy organizowane są najbardziej kolorowe, huczne zabawy i bale przebierańców. W minionym tygodniu nasze przedszkolaki były nie do poznania, ponieważ do naszego przedszkola zawitał karnawał! A skoro karnawał to i bal przebierańców. W imprezie brały udział: księżniczki, koty, aniołki, pszczółki, biedronki, policjanci, spidermany i wiele, wiele innych postaci, za które przebrały się nasze dzieci. Na tą wyjątkową okazję został zaproszony wodzirej, który zachęcał wszystkich do tańca i umilał czas prowadząc konkursy i zabawy.

Czytaj więcej: "Bale w karnawale..."